Kurucumuz Nihat ÇETİN, 1976 yılında Kayseri Çiçek Lokantasında meslek hayatına başladı. Tecrübelerini geliştirmek, değişik ustalardan feyz almak amacıyla Tokana lokantasında uzun yıllar çalıştı.

Vatani görevini yaptıktan sonra "Değerli büyüğüm, ağabeyim, ustam" diye nitelendirdiği ve saygı duyduğu Yaşar Usta ile 1988 Yılında Beyazsaray Lokantasının temellerini attı. Sevgi ve saygı çerçevesinde çalıştığı bu dönemde, beraber çalıştığı Amaratlı Ahmet usta, Recep Usta, Fevzi usta ve ismini sayamadığı usta ve garson arkadaşları ile Beyazsaray Lokantasını lezzet durağı haline getirdi. (Buradan usta ve garson arkadaşlarını saygı ve sevgi ile selamlıyoruz.)

Mesleki tecrübe ve donanımını artırırken, memleketi Ağrı Eleşkirt'teki Lokanta ihtiyacını hissederek 7 yıl boyunca hemşehrilerine bu sektörde hizmet verdi.

Kayserideki eski iş arkadaşlarının ısrarlı davetleri üzerine Kayseri'ye dönerek değişik bölgelerde 17 Yıl hizmet verdi.

2014 Yılında, bu günkü hizmet noktasında faaliyet yürüten "Mangal Keyfini" devir alarak, oğulları Aytaç, Gökhan ve Mevlütcan ÇETİN ile birlikte işletmeye başladı. Sektörde markalaşmanın önemini hissederek 2015 yılında İşletme adını "Kayseri Mangal Keyfi olarak değiştirip marka tescilini yaptırdı.

Amacımız;
Halka hizmetin Hakka hizmet olduğu bilinciyle, kaliteli hizmet üreterek aranılan, hizmetleri takdir edilen firma olma gayreti içinde çalışmalarımıza ve halkımıza hizmet vermeye devam etmektir.


          

Nihat ÇETİN

Yönetim Kurulu Başkanı